• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Pohádkové Zámky Bavorska

Nejbližší termíny: 27. - 30.6.2024

Německo, od 6 490

Pohádkové Zámky Bavorska

Neuschwanstein • Hohenschwangau • Füssen • Mnichov • Linderhof • Schleisshem

Termín:
27. 6. 2024 - 30. 6. 2024

Program:
Den 1

V ranních hodinách odjezd do Bavorska, prohlídka zámku NYMPHENBURG, rodiště Ludvíka Bavorského, přejezd na ubytování.
Den 2
Po snídani prohlídka biskupské rezidence a baziliky v KEMPTEN, panoramatická cesta severní části Tyrolska kolem jezera PLANSEE, prohlídka zámku LINDERHOF a přes ETTAL (barokní klášter) a WIESKIRCHE (slavný rokokový kostel zapsaný na seznamu UNESCO), návrat na ubytování.
Den 3
Po snídani prohlídka zámku NEUSCHWANSTEIN ve Schwangau. Úchvatný zámek postaven Ludvíkem II. Bavorským ztělesňuje fantastický svět tohoto bavorského krále. Na dohled se nachází novogotický zámek HOHENSCHWANGAU, který na středověké zřícenině postavil Ludvíkův otec Maximilián II. Možnost prohlídky obou zámků. Pro zájemce pěší vycházka krásnou alpskou krajinou do FÜSSEN, prohlídka starého města se zámkem, unikátním chrámem sv. Manga a vodopádem na Lechu. Navečer zastávka v olympijském zimním středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN pod nejvyšší německou horou Zugspitze (2.963 m). Přejezd na ubytování, nocleh.
Den 4
Po snídani prohlídka bavorské metropole MNICHOVA - Mariánské náměstí, kostel Panny Marie, královský zámek, opera, individuální volno na oběd, odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do Olomouce v pozdních večerních hodinách.

Cena: 6.490,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3×ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce
Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění, případné vstupy a pobytové taxy. V červnovém termínu v případě dobrého počasí zastávka v Biberwieru pod stěnou Zugspitze na pozorování show "Hory v plamenech" - unikátní noční podívaná, kdy 8.000 jednotlivých ohňů vytváří na štítech hor obří ohnivé obrazce a reliéfy.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín za příplatek 500 Kč/os.
Hranice, Přerov, Zlín a Kroměříž za příplatek 400 Kč/os.
Olomouc, Prostějov za příplatek 250 Kč/os.
Vyškov za příplatek 100 Kč/os.
Brno, Jihlava, Velké Meziříčí, Praha bez příplatku

 

Zájezd nabízíme ve spolupráci s partnerskou CK

Počítadlo návštěv