• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

TÁBOR 18+ - Kingdom of Kosov

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 3 290

TÁBOR 18+ - KINGDOM OF KOSOV
Aktuální obsazenost k 2.8. je 78 táborníků. Zbývá posledních 12 volných míst!!!

Termín: 25.8. - 29.8.2021   (5 dní / 4 noci) 

Cena: 3290 Kč

Program: Představujeme Vám úplnou novinku a troufáme si říct akci, na kterou nejspíš nikdy nezapomeneme! TÁBOR PRO DOSPĚLÉ - je to opravdu tak.
Vy všichni, kteří se stále cítíte duší teenagerem, jezdili jste na naše tábory "kdysi", chcete zažít aktivní dovolenou jak má být, nebo máte smysl pro humor a jste rádi součástí komunity bláznivých a zároveň pohodových lidí nastražte uši!!!

Kingdom of Kosov - Království, které má vlastní tvrdá pravidla. Přeneseme se letos totiž zpět do středověku a už teď se můžete těšit na šílené hry se zajímavou atmosférou. Kdo zůstane králem tohoto zvláštního světa a vybuduje nejsilnější impérium zůstává v tuto chvíli otázkou!

Samozřejmě nás čekají skvělé party, táborák, večerní grilování, chill s drinkem u bazénu + vše co k táborům patří.. i večerka, přísní vedoucí a bodování pořádku na chatičkách! To vše pod vedením ALL-STAR teamu Vikyho jn. a legendárního Jirky Konečného!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště,  klubovna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové), společné sociální zařízení (dámské po rekonstrukci)

Celou dobu je k dispozici: vyhřívaný vnitřní bazén, hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Po domluvě možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.).

V ceně: 4x nocleh, 4x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén

Poznámka: DOPRAVA individuální. (Předem bude skupina účastníků na facebooku k domluvě jak se na místo dostat).

Na místě bude k dispozici bar s terasou, točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 100 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv