• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Vystoupení šaška Vikyho - Karnevaly pro děti na dětských dnech, karnevalech a jiných akcích

Česká republika, od 1

Akční zábavná show pro děti i dospělé, která funguje již více než 23 let. Animační tance z celého světa, soutěže, legrace.

 -  U jednotlivých akcí najdete negarantovanou alternaci a obsazení 
-  
V některé dny můžeme mít 2 karnevaly- máme k dispozici 2 hudební aparatury 
-   oranžově značené jsou spíše večerní akce, svatby, disko hraní a netýkají se většinou dětských představení. 
-   Alternují: Viktor Kohout jn., Luba Faltus, Radim Beza a Viktor Kohout st.

- Sjednat termín můžete na tel. č. 602792010, 776621105 

Začátky akcí většinou ve 14 hod.nebo dle dohody.

Dětské dny, karnevaly a jiné akce:

Datum            Místo            ČAS            obsazení

2019

 14.2. Olšany u Prostějova 14 hod - Vkjn.
15.2. Náklo 16 hod.- VKjn.
16.2. Senice na Hané- VKjn.
16.2. Blatec- VK
17.2.Bělkovice - VKjn.
17.2. Úsov- VK
21.2. Kopřivnice - Motýlek VKjn.
21.2. Olomouc - ZŠ Svatoplukova - Vkjn.
22.2. Bouzov 16.30 VKjn.
23.2. Sokol Červenka- Vkjn.
23.2. Štarnov- Luba
24.2. Cholina- VKjn.
24.2. Ohrozim - Luba
26.2. Olomouc - ZŠ Vejdovského - VKjn.
27.2. Olomouc- ZŠ Hálkova 13.45 VK
  2.3. Jesenec- Luba
  2.3. Rožnov pod Radhoštěm - VKjn. 16:30
  3.3. Kořenec- Luba
  3.3. Kvasice - VKjn.
  5.3. Mš Dlouhá Loučka - 9h
  6.3. Litovel - ZŠ Vítězná
  9.3. Kamenná- VKjn.
  9.3. Městečko Trnávka- Radim
10.3. Štěpánov- VK jn.
10.3. Tovačov- sportovní hala- VK
16.3. Cakov- Radim
17.3. Dlouhá Loučka- VK
17.3. Oplocany - Radim 
22.3.Mikulovice- Sokolovna 16 Vkjn.
23.3. Bohuňovice- VK jn.
24.3. Leština -VK jn.
24.3. Šumvald- VK
30.3. Disko k 50- Litovel - Doubravka 18 hod.
26.4. Pálení čarodejnic- Sokolovna Litovel- VK
4.5. Svatba - VKjn.
15.5. Olomouc - Tř. Spojenců
18.5. Svatba - VKjn.
18.5. Mladeč 15 hod. - Radim
25.5. Pavlov- 15 hod.
25.5. Huzová 14 hod.
31.5. Olomouc- Terrerova ZŠ v 10
31.5. Lutín - RC Klásek 16:00
1.6. Říkovice u Přerova 15:00 - VKjn.
2.6. Oskava
3.6. Petrov- MŠ Sluníčko 10:00
3.6. ZŠ Nový Malín 13.30 VK jn.
3.6. Šumperk- MŠ Pohádka, Nerudova 15 hod.
5.6. Bludov- MŠ  9.30
6.6. Litovel- MŠ Gemerská 16.30
7.6. Mš Lužická 7, Olomouc 16 hod.
8.6. Šumperk- Pars- 10-13
8.6. Svatba - VKjn.
14.6. MŠ Ludéřov - 17:00
15.6. Svatba - VKjn.
20.6. MŠ Severáček Zábřeh
21.6. Přerov Kozlovice MŠ - 16:30
22.6. Králová 14.30 - VK
22.6. Svatba - VK
25.6. Mohelnice-MŠ Hálkova 14.30
26.6. ZŠ Slavonín
22.6. Svatba - VKjn.
27.7. Svatba - VKjn.
27.7. Benkovský kopec
7.9. Svatba - VKjn.

 2020
12.1. Střelice
18.1. Pivín
18.1. Vilémov
25.1. Lazníčky
25.1. Mariánské Údolí
26.1. Příkazy
26.1. Cholina
  9.2. Olšany u Šumperka  

 

 

Počítadlo návštěv