• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Vystoupení šaška Vikyho - Karnevaly pro děti na dětských dnech, karnevalech a jiných akcích

Česká republika, od 1

Akční zábavná show pro děti i dospělé, která funguje již více než 22 let. Animační tance z celého světa, soutěže, legrace.

 -  U jednotlivých akcí najdete negarantovanou alternaci a obsazení 
-  
V některé dny můžeme mít 2 karnevaly- máme k dispozici 2 hudební aparatury 
-   oranžově značené jsou spíše večerní akce, svatby, disko hraní a netýkají se většinou dětských představení. 
-   Alternují: Viktor Kohout, Viktor Kohout jn. a Luba Faltus

- Sjednat termín můžete na tel. č. 602792010, 776621105 

Začátky akcí většinou ve 14 hod.nebo dle dohody.

Dětské dny, karnevaly a jiné akce:

Datum            Místo            ČAS            obsazení
1.11. Tovačov Mš -VKjn.
9.11. Olomouc- Jízdárna 50 let.oslava
16.11. Uspávání broučkú-Vítání paní Zimy-Charita
30.11. Bedihošť - 17.00  VK jn.  
1.12.  Olomouc- Novosady pro Policii ČR 14 hod.- VK jn.
1.12. Drahanovice- Černá věž v 16 hod.
4.12. Olomouc - Hodolany pro Hasiče ČR 14 hod.- VK jn.
5.12. DDM Uničov - VK
7.12.  Vikýřovice 16 hod. - VK
8.12.  Jivová- VK
8.12.  Skalka- VK jn.
9.12. Hynkov- VK jn.
20.12. Litovel- Záložna pro Kimberli
31.12. Silvestr na Záložně 

2019

12.1. Nasobůrky- VK jn.
13.1. Střelice - Vkjn.
18.1. Maturiťák - VKjn.
19.1. Vilémov - VK jn.
20.1. Skrbeň- VK jn.
20.1. Odrlice- Luba
26.1. Hněvotín- VK jn.
26.1. Mariánské Údolí- VK
27.1. Haňovice- VK jn.
27.1. Kamenice u Prahy - VK
 2.2. Jivová - VKjn.
 9.2. Mladějovice- VK
 9.2. Vykýřovice - Vk jn.
10.2. Přerov- VK jn.
10.2. Olšany u Šumperka 15 hod.- VK
15.2. Náklo 16 hod.- VKjn.
16.2. Senice na Hané- VKjn.
16.2. Blatec- VK
17.2.Bělkovice - VKjn.
17.2. Úsov- VK
21.2. Olomouc - ZŠ Svatoplukova - Vkjn.
22.2. Bouzov 16.30 VKjn.
23.2. Sokol Červenka- Vkjn.
23.2. Štarnov- VK
24.2. Cholina- VKjn
24.2. Ohrozim - VK
28.2. Kopřivnice - Motýlek - VKjn.
  2.3. Jesenec- VK
  2.3. Maturiťák - VKjn.
  3.3. Kořenec- VK
  9.3. Litovel- VKjn.
  9.3. Kamenná- VK
10.3. Štěpánov- VK jn.
10.3. Tovačov- sportovní hala- VK
17.3. Dlouhá Loučka- VK
23.3. Bohuňovice- VK jn.
24.3. Leština -VK jn.
30.3. Disko k 50- Litovel - Doubravka 18 hod.
4.5. Svatba - VKjn.
18.5. Svatba - VKjn.
18.5. Mladeč 15 hod. -VK
31.5. Olomouc- Terrerova ZŠ v 10
1.6. Říkovice u Přerova 15:00 - VKjn.
3.6. Petrov- MŠ Sluníčko 10:00
3.6. ZŠ Nový Malín 13.30 VK jn.
8.6. Svatba - VKjn.
15.6. Svatba - VKjn.
22.6. Svatba - VKjn.
27.7. Svatba - VKjn.
7.9. Svatba - VKjn.

 2020
26.1. Cholina

 

Počítadlo návštěv