• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Vystoupení šaška Vikyho - Karnevaly pro děti na dětských dnech, karnevalech a jiných akcích

Česká republika, od 1

Akční zábavná show pro děti i dospělé, která funguje již více než 23 let. Animační tance z celého světa, soutěže, legrace.

 -  U jednotlivých akcí najdete negarantovanou alternaci a obsazení 
-  
V některé dny můžeme mít 2 karnevaly- máme k dispozici 2 hudební aparatury 
-   oranžově značené jsou spíše večerní akce, svatby, disko hraní a netýkají se většinou dětských představení. 
-   Alternují: Viktor Kohout jn., Luba Faltus, Radim Beza a Viktor Kohout st.

- Sjednat termín můžete na tel. č. 602792010, 776621105 

Začátky akcí většinou ve 14 hod.nebo dle dohody.

Dětské dny, karnevaly a jiné akce:

Datum            Místo            ČAS            obsazení

2019

 
22.3.Mikulovice- Sokolovna 15.30 Vkjn.
23.3. Bohuňovice- VK jn.
24.3. Leština -VK jn.
24.3. Šumvald- VK
30.3. Bohuslavice u Zábřeha - VK
30.3. Disko k 50- Litovel - Doubravka 18 hod.
30.3. Svatba - VKjn.
31.3. Nemile  15 hod.
6.4. - Svatba - VKjn.
26.4. Pálení čarodejnic- Sokolovna Litovel- VK
1.5. Uničov- Den otevřených dveří společnosti UNEX a.s. 10-13 hod.
4.5. Svatba - VKjn.
4.5. Oplocany- Hodová zábava 18 hod.
11.5. Svatba - VKjn.
15.5. Olomouc - Tř. Spojenců
18.5. Svatba - VKjn.
18.5. Mladeč 15 hod. - Radim
25.5. Pavlov- 15 hod. -VK
25.5. Huzová 14 hod. - Radim
30.5. Zlín - 15 hod. - Vkjn.
31.5. Olomouc- Terrerova ZŠ v 10
31.5. Lutín - RC Klásek 16:00
1.6. Senička 10 hod. ??
1.6. Říkovice u Přerova 15:00 - VKjn.
2.6. Oskava - VK
3.6. Petrov- MŠ Sluníčko 10:00
3.6. ZŠ Nový Malín 13.30 VK jn.
3.6. Šumperk- MŠ Pohádka, Nerudova 15 hod.
5.6. Bludov- MŠ  9.30
6.6. Litovel- MŠ Gemerská 16.30
7.6. Mš Lužická 7, Olomouc 16 hod. - VK
7.6. Svatba - VKjn.
8.6. Šumperk- Pars- 10-13
8.6. Olomouc- Nedvězí
8.6. Svatba - VKjn.
12.6. MŠ Sluníčko, Šumperk 14.30
14.6. MŠ Ludéřov - 17:00
15.6. Lešany 15 hod.

15.6. Svatba - VKjn.
19.6. Litovel- MŠ Čihadlo 16 hod.
20.6. MŠ Severáček Zábřeh
21.6. Přerov Kozlovice MŠ - 16:30
22.6. Králová 14.30 - VK
22.6. Svatba - VK
24.6. Šumperk - ZŠ Šumavská 15:00
25.6. Mohelnice-MŠ Hálkova 14.30
26.6. ZŠ Slavonín
22.6. Svatba - VKjn.
29.6. Svatba - VKjn.
27.7. Benkovský kopec - VK
10.8. Svatba - VKjn.
17.8. Svatba - VKjn.
24.8. Svatba - VKjn.
7.9.   Svatba - VKjn.
14.9. Svatba - VKjn.
20.9. Svatba - VKjn.
28.9. Svatba - VKjn.
5.10. Bílovec 15:30 - Vkjn.
20.10 Přerov - Halloweenský karneval 15:00 - Vkjn.


 2020
12.1. Střelice
18.1. Pivín
18.1. Vilémov
25.1. Lazníčky
25.1. Mariánské Údolí
26.1. Příkazy
26.1. Cholina
  9.2. Olšany u Šumperka
16.2. Úsov
22.2. Senice na Hané  
23.2. Ohrozim
29.2. Štarnov
  1.3. Kořenec
14.3. Cakov

 

 

Počítadlo návštěv