• cestovní kancelář
 • katalogy BAVI online - klik
Upřesnit více:
Rozšířené vyhledávání
04 Ceske svycarsko.jpg

České Švýcarsko s výletem lodí do Drážďan

1.den: odjezd v ranních hodinách Olomouc, Litovel, Mohelnice a po trase na Hradec. Dojedeme do Hřenska, kde následuje turistická vycházka na Pravčickou bránu (vyhlídky s ozvěnou), přes Mezní Louky k soutěskám - zde plavba na pramicích Edmundovou soutěskou a dojdeme rovnou na ubytování. Celkový okruh je 16 km. Je možné dle náročnosti program procházky individuálně upravit. Ubytování v hotelu Praha****, večeře.

 • Česká republika, od  2 850 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  
24 babiccinoudoli.jpeg

Safaripark - Babiččino údolí

Program: v ranních hodinách odjezd z Olomouce, Litovle přes Hradec Králové do Dvora Králové nad Labem - dopoledne návštěva Safariparku (ZOO převážně s africkými zvířaty, část prohlídky pěšky, část autobusem), odpoledne přejezd do Ratibořic - návštěva Babiččina údolí a Ratibořic. Odjezd zpět ve večerních hodinách.

 • Česká republika, od  690 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  
02 Hluboka.jpg

Kouzla Jižních Čech a Divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově

1.den: odjezd v ranních hodinách směr jižní Čechy. Přejedeme do Hluboké nad Vltavou, kde se můžeme vydat okruhem "Reprezentační pokoje" po stopách šlechticů a princezen. Pro ty, kteří nebudou mít zájem o prohlídku tohoto neogotického klenotu se otevírá hned několik možností - procházka zámeckým parkem či centrem města nebo návštěva ZOO Ohrada u Munického rybníka . V druhé části dne se vydáme do kouzelného Českého Krumlova. Nádherné město s pohádkovou a magickou atmosférou. Spleť křivolakých středověkých uliček, malebné štíty měšťanských domů, romantická zákoutí, impozantní zámek nad Vltavou, kavárny i středověké krčmy. Večer se usadíme v unikátním divadle s otáčivým hledištěm ke shlédnutí .

 • Česká republika, od  2 850 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  31.8. - 1.9.2018
09 Telc.jpg

Telč - klenot moravské renesance a Slavonice

Program: navštívíme renesanční zámek v Telči, kde se natáčela celá řada pohádek. Nejznámější je bezesporu „Pyšná princezna“ a „Jak se budí princezny“. Dále následuje procházka překrásným historickým centrem. V druhé části dne přejezd do Slavonic - zde nás čeká procházka unikátním souborem renesančních měšťanských domů, navštívit můžete i systém středověkých odvodňovacích štol a kanálů, který se táhne v hloubce několika metrů pod historickým jádrem. Návrat ve večerních hodinách.

 • Česká republika, od  690 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  1.9.2018
25 Praha.jpg

Praha na pohodu

..že jste byli v Praze již mnohokrát a nelákají Vás přeplněné ulice a fronty u památek? Vydejte se s námi na pohodovou prohlídku krásných a romantických zákoutí Vyšehrad , Trojský zámek a zahrady , plavba po Vltavě

 • Česká republika, od  970 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  8.9.2018
28 kuks.jpg

Vinobraní na Kuksu

Poznejte pověstnou pohostinnost, výborná moravská vína a navštivte s námi krásná a zajímavá místa. Vypravte se s námi za krásami barokních staveb na svazích Labe, které spolu s vínem slibují vyjímečný kulturní a gastronomický zážitek!

 • Česká republika, od  900 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  8.9.2018
05 Sumava.jpg

Krásy podzimní Šumavy - Tábor, hrad Kašperk, Povydří, Modrava , Jezerní slať, ledovcová jezera, Pancíř

Tábor, hrad Kašperk, Povydří, Modrava , Jezerní slať, ledovcová jezera, Pancíř - Turistika i poznání s ubytováním v srdci Šumavy

 • Česká republika, od  3 850 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  14. - 16.9.2018
11 houska.jpg

Tajemná Houska - Romantický Stránov

Po loňském úspěchu zařazujeme opět do nabídky návštěvu novorenesančního zámku Stránov a hradu Houska. O Housce se říká, že je nejen po setmění nejstrašidelnějším hradem Česka, o čemž se přesvědčil i američtí filmaři ve svém pořadu Most Haunted (mapujícím nejstrašidelnější místa světa). Dále nás čká zámek Stránov - romantická, takřka neznámá stavba u Jizerního Vtelna. Výpravu povede spisovatel Milan Zacha Kučera, který na hradě Houska mnoho let přednáší na každoroční záhadologické konferenci Sfinga a je tak tím správným průvodcem.

 • Česká republika, od  850 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  15.9.2018
12 CervenaLhota.jpg

Pohádkový vodní zámek Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou

Program: v brzkých ranních hodinách odjezd z Litovle, Olomouce - po trase do Červené Lhoty. „Pohádkový“ vodní zámek Červená Lhota vyniká a řadí se k těm nejkrásnějším. Červená Lhota drží prim v počtu pohádek a filmů zde natočených - Zlatovláska, O zatoulané princezně, Svatby pana Voka. Zámek nabízí kromě prohlídky interiérů i projížďku na lodičkách po zámeckém rybníku. Po obědě přejedeme do Hluboké.Zámek vděčí za svoji současnou podobu rodu Schwarzenberků a mnohdy bývá označován jako nejhezčí zámek České republiky.

 • Česká republika, od  880 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  15.9.2018
07 Karlstejn.jpg

Karlštejn s kaplí sv. Kříže a Mníšek pod Brdy

Program: v brzkých ranních hodinách odjezd z Litovle a Olomouce. Přejezd na Karlštejn, kde navštívíme gotický hrad, postavený císařem Karlem IV. v letech 1348-55. Hrad sloužil k ochraně říšských korunovačních klenotů a listin a k oslavě panovnického a říšského majestátu. Jeho význam měla zvyšovat i sbírka cenných ostatků. Nejcennější na hradě je kaple sv. Kříže ve Velké věži, jejíž stěny pokrývají polodrahokamy a pozlacená klenba představuje oblohu. Pod hradem je Muzeum betlémů a Muzeum voskových figurín, kde bude čas na prohlídku. V druhé části dne přejezd do Mníšku pod Brdy.

 • Česká republika, od  1 350 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  22.9.2018
Počítadlo návštěv